Yılda 5,5 Milyon Adet Plaka Altlığı Üretimi ile Sektöründe Lider Firma

KALİTE

Nur Plastik firmasının kalite politikası müşteri memnuniyetinin ve güveninin sağlanmasıdır. Nur Plastikte kalite; tüm çalışanlarının katılımı ve amaç birliğiyle sağlanır. Nur Plastikte kalite yönetim sistemi ISO 9001:2015 standartlarına göre belgelendirilmiştir. Bunun yanı sıra Çevre için ISO 14001:2015 İş güvenliği için OHSAS 18001:2007 belgelerine de sahiptir.

SATIŞ SONRASI DESTEK

Nur Plastik müşterilerinin daima yanındadır. Satış öncesi ve sonrasında sunulan hizmetler ile müşterilerine en iyi seçenekleri sunmayı sorunlarını çözmeyi hedeflemektedir.

ÜSTÜN HİZMET

İnsana bilgiye ve teknolojiye yapılan yatırım kalitenin temelini oluşturduğunun bilincinde olan Nur Plastik ; ileri teknoloji Ar-Ge ve kalite kontrol cihazları , yüksek kalitedeki hammaddeleri , bilgisayar kontrollü üretim makineleri konusunda uzman teknik personeli ile müşterilerine üstün kalitede ürün ve hizmet sunmaktadır.

PROFESYONEL ÇÖZÜMLER

Konusunda uzman Mühendislerimizden oluşan Ar-Ge ekibimiz ,yeni bilgi ve teknolojileri araştırarak kullanıma uygun kaliteli ve çevre dostu ürünlerin geliştirmesiyle faaliyetini yürütmektedir.

25 Yılı aşkın süredir plakalık ve plastik üretiminde tasarımdan üretime…

Nur Plastikte kalite; tüm çalışanlarının katılımı ve amaç birliğiyle sağlanır.

MİSYON
Nur Plastik üretmiş olduğu plaka altlıkları ile 1992 yılında faaliyet göstermeye başladı. Ürün yelpazesini genişletmiş olup şuanda paspas, anahtarlık, oto kokusu ve diğer promosyon ürünleri ile sektöre iyi hizmet veren bir şirkettir. Ürün çeşitliliği, ürün kalitesi, satış hızı, ARGE ve üretim çalışmaları ile müşteri odaklılık prensibi ile çalışan, sektörün beğenisini kazanarak Türkiye’de lider üretici konumuna gelmiştir. İstanbul Pendik ilçesinde 3000 m2 kapalı fabrika alanı ile yurtiçi ve yurtdışı pazarında hizmet vermektedir.

VİZYON
Müşteri memnuniyetini ve güvenini kazanarak müşterilerimize hizmet vermektir. Şirketimizde kalite, tüm çalışanların katılım ve amaç birliği ile sağlanır. Hedefimiz her zaman müşteri memnuniyetini ve piyasanın ihtiyaçlarını en iyi kalitede karşılayabilmektir. 1992 yılından itibaren beklentilerin üzerinde hizmet vermeye her zaman özen göstermektedir

NUR PLASTİK ailesi olarak;
Kalite, Çevre ve İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri çerçevesinde;
İş sağlığı ve güvenliği konusunda sıfır kaza ilkesiyle çalışmak,
Enerjiyi verimli kullanmak ve çevresel dengeye zarar vermeden doğal kaynakları korumak, riskleri etkin bir biçimde yöneterek tüm süreçlerini sürekli iyileştirmek, şirket performansı ve üretimin verimliliğini arttırmak, çalışanlarıyla açık iletişim ortamı sağlamak, tüm faaliyetlerinde iş sürekliliğini sağlamak, ulusal ve uluslararası mevzuat gerekliliklerine uymak, paydaşlarıyla ilişkilerini ortak bir akılla yönetmek, müşteri memnuniyetini sürekli sağlamak ve bunun için gerekli çalışmaları arttırmak.

Firmamızın Entegre Yönetim Sistemi Politikası ‘dır.