Mağaza bölümünde göreceğiniz ürünler ile ilgili kısa bilgilendirmeler içeren soru-cevap bölümü

Ürünlerle İlgili Bilgiler

Plakalık, aracınızla gelen veya önceden sizde varolan plakanızı korumak için aracınıza takılan plastik malzemeden üretilen bir malzemedir.Plastik çeşitliliği olmakla beraber plakalık seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken etmenler şartlara göre değişkenlik göstermektedir.

Hava şartlarına,basınçlı suya ve daha aşındırıcı birçok etmene dayanıklı olması için plastik tercihi önemlidir.

Plakalık hammaddesi seçim kriterleri

  • Aracınızla gittiğim lokasyonlarda dışarıdan gelen  aşındırıcı etmenler fazla ise ; önerimiz moblen malzemeden üretilen plaka altlığı tercih etmeniz olacaktır.
  • Fiziki aşındırma fazla ise(basınçlı su,servis değişiminde malzeme kırılması,bozulması) ; önerimiz Çıtalı model olarak adlandırdığımız orijinal ABS malzemeden üretilen ürünümüzdür.Çıtalı modelde ayrıca reklam alanınız ,herhangi bir fiziki darbe veya hava şartları sonucu  plakalığınızdan  düşse bile araç plakanız halen aracın üzerinde kalacaktır. Çünkü tasarımsal açıdan bu sorun dikkate alınarak üretilmiştir.

 

çıtalı model plakalık

Bazı Ürünlerimizi 1’er 1’er satın alabileceğiniz gibi Plakalık,Ruhsat Kabı gibi ürünlerimizi 500 adetin altında alamamaktasınız.

Standart kargo prosedürümüz 3-10 iş günüdür.Ancak ürün tipine göre(kişisel ürünler gibi.) 1-2 iş günü fark olabilmektedir.

Kupon kodu üyelere tanımlanmış olan belli ürünlere veya zamana özel indirim yapan sanal bir koddur.%’lik olarak indirim sağlar.Mağaza‘dan herhangi bir ürün ekleyip satın alma kısmına gittiğiniz zaman kullanabileceğiniz bir araçtır. Ürün alımlarınızda %’lik olarak indirim sağlar.

Kupon kodları Müşteri Temsilcimizden veya E-mail yolu ile elde edilebilir.

İndirim Kodunuzu mağazadan herhangi bir ürün ekleyip sepete gittiğinizde kullanılabilir halde olacaktır.Ödeme kısmına geçmeden Kupon Kullan bölümünden Kupon kodunuzu kullanabilirsiniz.

Evet,kargonuzu Kargo takip sistemimiz ile takip edebilirsiniz.

Satın Alma veya Ödeme Esnasında Karşılaşabileceğiniz Sorunların Cevaplarını Bulabileceğiniz Alan

Ödemeyle Alakalı Bilgiler

İyzico tüm banka kartlarına taksit yapabilen tamamen güvenlikli,256 bit SSL korumalı bir online ödeme sistemidir.

Merak etmeyin herhangi bir sorun yok, size özel indirim ve kuponlardan yararlanabilmeniz ve fiyatlarıda görebilmeniz için üye olmanız gerekmekte, bilgilerinizi girdikten sonra fiyatları görebileceksiniz.

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra Profil sekmesinden Fatura bilgeri,Kişisel bilgiler gibi bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Endişe etmeyin,ürününüz onaylanmadan üretim sürecine geçmez.Eğer tamamen yanlış olduğunu düşünüyorsanız destek@nurplastik.com ‘ye bilgi maili atarak ödemenizin geri iadesini talep edebilirsiniz.